Kontakti

Direktor mitinga
Robert Šola
e-mail: office@zagreb-meeting.com
phone: +385 1 2080 037

Projekt menadžer mitinga
Natko Bošnjak
e-mail: natko@zagreb-meeting.com
phone: +385 1 2080 037

Meeting Manager
Alfons Juck
mail: ajuck@rainside.sk
phone: +42 1 905 347 901

Voditeljica ureda mitinga i službe za logistiku
Lovorka Vučković
e-mail: office@zagreb-meeting.com
e-mail: logistika@zagreb-meeting.com
phone: +385 1 2080 037

Team Leader
Nataša Legvart
e-mail: natasa@zagreb-meeting.com
phone:
+385 1 2080 037

Voditeljica marketinga i odnosa s javnošću
Rahela Bošnjak
e-mail: rahela@zagreb-meeting.com

Protokol
e-mail: protokol@zagreb-meeting.com

Press služba
e-mail: press@zagreb-meeting.com
Valentina Kramarić Pukljak - Voditeljica inozemnih medija i sportskih institucija
phone: +385 92 2040 072
Marin Šarec - Urednik medijskog sadržaja
phone: +395 91 3646 817

Stadion
e-mail: stadion@zagreb-meeting.com

Službena liječnica
e-mail: info@zagreb-meeting.com

Ulaznice
e-mail: ulaznice@zagreb-meeting.com